Меблеве підсвічування Italux Lunaro Slc7800912W Whbl Slc7800912Wwhbl (Slc7800912Wwh+Bl)

- В наявності
- Код: 83010063
5 800 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Одноточковий стельовий світильник із вбудованим світлодіодним джерелом світла. Оправа виконана в білому кольорі з чорними вставками. Можливість регулювання положення джерела світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 12W |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Тип | Listwy |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Яскравість (лм) | 810 |
- Ціна: 5 800 ₴

