Комп'ютерні навушники JBL Quantum 360 Wireless White

- В наявності
- Код: 171449996
5 893 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Quantum 360 Wireless
Дротова накладна ігрова гарнітура з всенаправленим знімним мікрофоном із можливістю вимкнення звуку та тканинними амбушюрами з пінопласту
Функції
Подвійне бездротове підключення гарантує, що ви ніколи не пропустите момент
Ви не можете дозволити системі стримувати вас, коли на рахунку кожна частка секунди. Бездротове підключен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Мікрофон | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 255 g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Quantum 360 Білий |
| Розподіл | JBL |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
| Чутливість мікрофона | -42 dB |
- Ціна: 5 893 ₴







