Накладні навушники JBL Tune 660NC Black

- В наявності
- Код: 104972997
6 351 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Tune 660NC
Бездротові накладні навушники з активним шумозаглушенням.
Функції
Активне шумозаглушення
Усуньте шум і насолоджуйтеся музикою.
Звук JBL PureBass
Понад 70 років JBL розробляє системи, які створюють точний і вражаючий звук у великих залах по всьому світу. Ці навушники відтворюють той самий звук JBL із потужними та глибокими басами.
До 40 годин автономної роботи та швидка зарядка (5 хв = 2 години)
Заряджання за допомогою зручного кабелю USB Type-C займає лише 2 години та дозволяє використовувати навушники протягом 40 годин. Більше того, короткого 5-хвилинного заряджання достатньо, щоб слухати музику ще 2 години.
Опис
Ваша музика без шуму
Навушники з шумозаглушенням Tune 660NC забезпечують чудовий звук без зайвого шуму! Звук JBL Pure Bass до 44 годин і миттєва зарядка (додаткові 2 го
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 160g |
| Час заряджання | 2 h |
| Динаміка | 100 dB |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | 660BTNC |
| Робочий час | 44 h |
| Роз'єм | USB-C |
| Розподіл | JBL |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 6 351 ₴










