Накладні навушники JBL JR310BT Green

- Немає в наявності
- Код: 99643740
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Jr310BT
Бездротові накладні навушники для дітей
Функції
JBL Safe Sound
Легендарний звук JBL із обмеженням гучності 85 дБ робить прослуховування музики безпечним навіть для найменших меломанів.
Підтримка Bluetooth
Бездротове підключення з радіусом дії до 15 метрів дає змогу уникнути незручних кабелів.
Вбудований мікрофон
Допоможіть своїм дітям залишатися на зв’язку зі світом за допомогою вбудованого мікрофона. Вони можуть легко спілкуватися з друзями та родиною під час перерв, а також з учителями під час навчання.
Опис
Легендарний звук для маленьких вух.
Бездротові навушники JBL Jr310BT — безпечні, легкі та адаптовані для дітей — створені, щоб забезпечити найменших меломанів до 30 годин легендарного звуку JBL та гарної розваги. Навушники створені таким чином, щоб рівень звуку не перевищував 85 дБ, щоб захистити ваш слух, тож ними легко можуть користуватися діти. Діти можуть слух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 115g |
| Час заряджання | 2 h |
| Динаміка | 90 dB |
| Мoдель | JR310BT |
| Робочий час | 30 h |
| Розподіл | JBL |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴








