Навушники вкладиші JBL Tune Buds 2 Black

- В наявності
- Код: 173662617
4 711 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Tune Buds 2
Бездротові навушники-вкладиші із шумозаглушенням і технологією JBL Spatial Sound і Smart Ambient
Функції
JBL Pure Bass Sound з просторовим звуком
Навушники-вкладиші JBL Tune Buds 2 оснащені 10-міліметровими динаміками, які забезпечують потужний звук JBL Pure Bass. Незалежно від того, слухаєте ви свій улюблений список відтворення, переглядаєте фільм чи граєте в гру, JBL Spatial Sound перетворює стереозвук із будь-якого джерела чи пристрою на справжнє захоплююче аудіо.
Адаптивне зменшення шуму за допомогою технології Smart Ambient
Навушники-вкладиші JBL Tune Buds 2 використовують адаптивне шумозаглушення, щоб повністю блокувати звуки або просто пропускати стільки шуму із зовнішнього світу, скільки вам потрібно. Технологія Ambient Aware дозволяє регулювати рівень навколишнього звуку, який ви хочете почути, а TalkThru дозволяє розмовляти з оточуючими, не знімаючи навушників.
6 мікрофонів для чудових дзвінків і персоналізованого дзвінка
Два зовнішні мікрофони формування променя на кожному навушнику вловлюють ваш голос і передають його якомога чіткіше, тоді як один внутрішній мікрофон ізолює шум. Алгоритми зменшення навколишнього шуму та придушення відлуння вловлюють кожен нюанс вашого голосу без шуму та спотворень, навіть якщо ви перебуваєте на вулиці у вітряний день. Використовуйте програму JBL Headphones, щоб налаштувати звук під час дзвінків.
Опис
Чисті баси, без шуму
З справжніми бездротовими навушниками-вкладишами JBL Tune Buds 2 із адаптивним шумозаглушенням ви можете проводити день із музикою. Вони забезпечують до 48 годин виняткового JBL Pure Bass Sound з технологією JBL Spatial Sound, а ергономічний (водо- та пилонепроникний) дизайн забезпечує комфорт протягом усього дня за будь-яких погодних умов. Ідеальний звук виклику без навколишнього шуму та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування. Завдяки адаптивному шумопоглинанню та технології Smart Ambient ви можете налаштуватися на світ або вибрати, скільки навколишнього звуку ви хочете почути. Ви навіть можете персоналізувати своє звучання за допомогою програми JBL Headphones і зробити звук власним за допомогою Personi-Fi 3.0. Одягніть навушники JBL Tune Buds 2 і відчуйте світ по-своєму.
Техні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 10 mm мм |
| Динаміка | 100 dB |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Tune Buds 2 |
| Робочий час | 12 h |
| Розподіл | JBL |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 711 ₴










