Навушники вкладиші JBL Tune Flex 2, бірюзові

- В наявності
- Код: 174805892
4 829 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Tune Flex 2
Бездротові навушники-вкладиші з технологією JBL Spatial Sound і Smart Ambient
Функції
JBL Pure Bass Sound з просторовим звуком
Навушники-вкладиші JBL Tune Flex 2 оснащені 12-міліметровими динаміками, які забезпечують потужний звук JBL Pure Bass. Незалежно від того, слухаєте ви свій улюблений список відтворення, переглядаєте фільм чи граєте в гру, JBL Spatial Sound перетворює стереозвук із будь-якого джерела чи пристрою на справжнє за
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 12 mm мм |
| Динаміка | 98 dB |
| Імпеданс | 13 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Tune Flex 2 |
| Робочий час | 12 h |
| Розподіл | JBL |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 829 ₴










