Навушники-вкладиші JBL Wave Flex 2 Black

- В наявності
- Код: 173618339
4 304 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Wave Flex 2
Бездротові навушники-вкладиші зі звуком JBL Pure Bass і технологією Smart Ambient
Функції
Звук JBL Pure Bass
Навушники-вкладиші JBL Wave Flex 2 оснащені 12-міліметровими динаміками, які забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass.
Технологія Smart Ambient
Навушники JBL Wave Flex 2 оснащені технологією Smart Ambient. Ambient Aware регулює, яку частину зовнішнього світу ви хочете чути, а TalkThru дозволяє вам спілкуватися з іншими, не знімаючи навушників.
4 мікрофони для чітких і чистих розмов
Два мікрофони на кожному навушнику чітко вловлюють і передають голос, усуваючи фоновий шум. Це означає, що ви можете здійснювати чисті дзвінки, навіть гуляючи в багатолюдному парку у вітряний день.
Опис
Життя надто коротке, щоб бути нудним. Покращуйте своє повсякденне життя та пристосовуйтесь до свого настрою. Обов’язкова річ на кожен день із кращим звуком. Покращуйте свій с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 12 mm мм |
| Динаміка | 98 dB |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Wave Flex 2 |
| Робочий час | 10 h |
| Розподіл | JBL |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 304 ₴










