Навушники вкладиші JBL Vibe Flex, білі

- В наявності
- Код: 151542295
4 121 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Vibe Flex
Справжні бездротові навушники
Функції
JBL Deep Bass Sound
Отримайте максимум від своїх міксів із високоякісним звуком із надійних 12-мм навушників-вкладишів із функцією JBL Deep Bass Sound.
Зручна форма
Ергономічний дизайн навушників JBL Vibe Flex настільки зручний, що ви можете забути про них. Відкрита конструкція дозволяє насолоджуватися повним звуком, не закриваючи слуховий прохід.
До 32 (8 + 24) годин автономної роботи зі швидкою зарядкою
Завдяки 8-годинному ресурсу батареї навушників і додатковому 24-годинному джерелу живлення в футлярі JBL Vibe Flex гарантує вам цілий день в оточенні музики. А коли вам потрібна зарядка, ви можете прискорити зарядку, щоб отримати дві додаткові години заряду всього за 10 хвилин.
Опис продукту
Будьте уважні до свого оточення
Завдяки технології Smart Ambient ви можете чути все й всюди. Коли вам потрібно зупинитися, щоб поспілкуватися, TalkThru дозволяє миттєво почути себе та людей навколо вас, не виймаючи навушників із вух. Ви також можете використовувати функцію Ambient Aware, щоб відтворювати музику, не зважаючи на оточення.
Дзвінки в режимі hands-free за допомогою VoiceAware
Коли ви здійснюєте стереодзвінки без використання рук, VoiceAware дозволяє збалансувати, скільки власного голосу ви чуєте під час розмови з іншими.
Захист від води та пилу
Навушники з рейтингом IP54 і зарядний пристрій із рейтингом IPX2 захищені від води та пилу, тож витримають цілий день: від пляжу до велосипедної доріжки.
Сумісність із програмою JBL
Слухайте весь день так, як вам подобається, за допо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,6g |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 105 dB |
| Додаткові можливості | Wodoodporne |
| Мoдель | Vibe Flex Білий |
| Робочий час | 8 h |
| Розподіл | JBL |
| З'єднувач | USB, USB-C |
| Опір | 16 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 121 ₴









