Раковина Kernau Kss C 455 1B1D Linen

- В наявності
- Код: 73721317
5 630 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
KSS C 455 1B1D БІЛИЗНА
Переваги GRANITE AUTOMATIC PLUG СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Сталева мийка Kernau - ідеальне рішення для нашої кухні. Виготовлений з високоякісної, харчової нейтральної нержавіючої сталі. Він не реагує при контакті з запахами або кольоровими рідинами. Завдяки своїм антикорозійним властивостям він безпечний для нас. Крім того, його легко підтримувати в чистоті. Він оснащений зливним отвором 3 і 1/2", який дозволить вам швидко спорожнити камеру води. Це не тільки красивий продукт, але також функціональний і надзвичайно практичний. Це, безумовно, варте того, щоб у нього інвестувати.
СТАЛЬ AISI 304 18/10
НЕЙТРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ
ВЕЛИКА ГЛИБИНА КАМЕР
БІЛИЗНА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16,5 cm см |
| Коротка сторона | 43,5 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 30 cm |
- Ціна: 5 630 ₴

