Завушні навушники Koss BT221i Black

- В наявності
- Код: 75901971
3 530 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Koss BT221i Bluetooth® – це бездротові навушники-кліпси.
Основні функції:
Функціональність навушників розширена завдяки пульту дистанційного керування/мікрофону, вбудованому в кабель навушників. За допомогою цього модуля ви можете легко керувати відтворенням музики, а також приймати і здійснювати телефонні дзвінки. Завдяки акумуляторній батареї ви можете слухати музику понад шість годин без заряджання батареї. Довговічність навушників підвищує їх стійкість до поту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60g |
| Динаміка | 101 dB |
| Мoдель | BT221i |
| Робочий час | 6 h |
| З'єднувач | USB |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 50-18000 Hz |
- Ціна: 3 530 ₴




