Накладні навушники Koss UR40 Srebrny

- В наявності
- Код: 12346735
4 252 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Завдяки покращеній передачі сигналу та використанню кращих провідників ми отримуємо кристально чистий звук без спотворень і механічних перешкод. Точність музичного відтворення є сферою діяльності UR40.
Гібридна конструкція навушників дозволяє повною мірою скористатися перевагами як відкритих, так і закритих навушників. Амбушюри з екошкіри щільно прилягають до голови слухача, щоб збільшити потужність басів, а сітчаста решітка створює широкий, відкритий звук, який забезпечує контакт із зовнішнім світом.
Навушники надзвичайно легкі та важать близько 50 грамів, що означає, що на практиці їх надзвичайно зручно використовувати, зберігати та носити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 320g |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 98 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Мoдель | UR40 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB |
| Опір | 60 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Колір | Srebrne |
| Частотна характеристика | 15-22000 Hz |
- Ціна: 4 252 ₴




