Навушники вкладиші Koss The Plug Wireless Black

- В наявності
- Код: 104107505
4 881 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Koss The Plug Wireless — це бездротові навушники-вкладиші, які дозволяють відкривати музику, насолоджуючись комфортом бездротових пристроїв. М’які поролонові вкладиші, які ідеально прилягають до вух, допомагають досягти високого комфорту використання та чудової ізоляції від зовнішнього шуму.
Plug Wireless підключається до джерела звуку через Bluetooth 4.2. У свою чергу, відтворенням музики та додатковими функціями, такими як регулювання гучності та відповідь/завершення телефонних дзвінків, можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування, вбудованого в кабель, який з’єднує обидва навушники. Функціональність навушників покращена завдяки дизайну, стійкому до поту.
Довершує все це ємний літій-іонний акумулятор. Після повної зарядки ви можете насолоджуватися улюбленою музикою більше шести годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60g |
| Динаміка | 112 dB |
| Мoдель | The Plug Wireless |
| Робочий час | 6 h |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 10-20000 Hz |
- Ціна: 4 881 ₴








