Накладні навушники Kruger&Matz Studio Pro, студійні наушники

- В наявності
- Код: 158720754
8 136 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Динаміка | 90 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| Мoдель | KM0888 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Studyjne |
| Частотна характеристика | 10-35000 Hz |
- Ціна: 8 136 ₴










