Меблеве підсвічування Ledvance Linear Flat підсвічник 12W 4000K

- В наявності
- Код: 110385718
3 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДШАФНИЙ СВІТЕЛЬ Ledvance LED З ДАТЧИКОМ 12W LED 4000K 52см
Встановлення надзвичайно просте – просто скористайтеся клейкою стрічкою або гвинтами. Смугу можна розмістити в кутах. Можливість додаткового підключення до 18 ламп послідовно Виробник: LEDVANCEМатеріал: алюміній, полікарбонатКолір: білий, сріблястийКолір світла: теплий білий (4000 К)Потужність: 12 ВтЗ можливістю затемнення: НЕСвітловий потік (в люменах): 1260 лмРобоча напруга (В): 230Ступінь захисту: IP20Клас захисту: IIДатчик рухуКлас енергоефективності : : A+
Розміри
Вміст набору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 12W |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | E |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 4000K |
| Яскравість (лм) | 840 |
- Ціна: 3 661 ₴

