Навушники Lenovo 100, білий (GXD1E71385)

- В наявності
- Код: 144445966
3 806 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo GXD1E71385 Навушники/гарнітура Дротовий браслет Дзвінки/Музика USB Type-A сірий
Найважливіші технічні параметри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 137g |
| Діаметр перетворювача | 30 mm мм |
| Довжина кабелю | 1,8m |
| Мoдель | 110 Stereo-USB-Headset |
| Роз'єм | USB |
- Ціна: 3 806 ₴

