Монітор Lenovo 24,5" ThinkVision S25e-30 (63E0KAT4EU)

- Немає в наявності
- Код: 154608567
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 24,5 дюйма ThinkVision S25e-30 WLED LCD 63E0KAT4EU
Завантажити
63E0KAT4EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з підставкою | 4,1 kg кг |
| Час відгуку | 4ms |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 3000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | 63E0KAT4EU |
| Розмір плями | 0,283mm |
| Розмір екрана | 62 cm см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| З'єднувачі | D-Sub, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED, LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 75Hz |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









