Накладні навушники Lindy LH900XW, бездротові

- Немає в наявності
- Код: 131016738
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові накладні навушники Lindy LH900XW
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Об'ємний звук
Основні функції
Активне шумозаглушення (ANC): Ефективно усуває непотрібні звуки з навколишнього середовища. Забезпечує зручне бездротове з’єднання: 20 Гц – 20 кГц, забезпечує широкий діапазон звуків: 32 Ом Вага різних пристроїв: всього 150 г, що забезпечує комфорт використання: 1,5 м, що дозволяє підключатися в режимі Сумісність із широким спектром пристроїв, включаючи смартфони, планшети та комп’ютери.
Час роботи акумулятора та версія Bluetooth
Додаткові функції
Матеріали
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lindy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Довжина кабелю | 1,5m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | LH900XW |
| Роз'єм | USB |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴





