Шліфувальна кутова машина Metabo 610035000

- В наявності
- Код: 88072486
5 590 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні переваги
Технічні дані
Вміст пакета
Підсумок
Відмітні особливості продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 kg |
| Волість | 1100 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 12000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 5 590 ₴

