Накладні навушники Muse M-275CTV Black

- В наявності
- Код: 110732583
3 189 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Muse M-275CTV чорний
Дизайн і комфорт
Якість звуку
Функції та переваги
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Muse |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 240g |
| Довжина кабелю | 6m |
| Мoдель | M-275 CTV |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
- Ціна: 3 189 ₴

