Накладні навушники OTL Technologies бездротові, Hello Kitty

- В наявності
- Код: 141582466
2 874 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники Hello Kitty OTL Technologies
24 години бездротового розваги
Властивості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OTL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 100g |
| Динаміка | 85 dB |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | Hello Kitty |
| Робочий час | 24 h |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 2 874 ₴









