Накладні навушники Otl Technologies Pikachu Kids Wireless Niebieska (PK0980)

- В наявності
- Код: 145992278
2 874 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ці бездротові навушники Pikachu чудово підходять для прослуховування музики! Приєднуйтесь до Еша та його друзів і станьте найкращим тренером покемонів, насолоджуйтесь музикою, додатками, фільмами та навчайтеся вдома, підключившись до свого планшета чи телефону. Офіційний товар Pokémon. Ці бездротові навушники оснащені технологією Bluetooth V5.0 із вбудованим мікрофоном:
Два різні безпечні налаштування гучності 85 дБ і 95 дБ для ідеального налаштування гучності в будь-якому середовищі. Вбудована батарея 500 мАг забезпечує до 24 годин відтворення. Повна зарядка приблизно за 2 години через зарядний кабель USB Type-C. Робота діапазон 10 метрівПідходить для дітей віком від 3+Розтягнутий регулятор для гнучкого прилягання до будь-якої форми головиЛегкий, міцний, складний, гнучкий поворотний дизайн і зручний у використанніДодатковий аудіокабель 3,5 мм у комплекті
Ці навушники можна використовувати з усіма вашими улюбленими пристроями (наприклад, iPad, iPod, планшетами, портативними іграми, освітніми пристроями, XBox, PS4, 2Ds XL і Nintendo Switch*) у дротовому режимі за допомогою універсального аудіокабелю зі штекером 3.5 мм гніздо (в комплекті). *Зверніть увагу, що всі функціональні кнопки та мікрофон відключені, коли навушники підключені дротом (через кабель з універсальним роз’ємом 3,5 мм), усі функціональні кнопки та мікрофон працюють лише в бездротовому режимі. Деякі мобільні телефони можуть не мати можливості використовувати деякі або всі функції залежно від технічних характеристик самого пристрою. Переконайтеся, що система вашого пристрою Bluetooth оновлена.
Що в пакунку? 1 x дитячі бездротові навушники OTL 1 x кабель для заряджання 1 x кабель спільного доступу AUX 1 x посібник користувача Розмір динаміка: 40 мм Імпеданс (динамік): 32 Ом Протоколи Bluetooth: A2DP/AVRCP/HFP Батарея: 500mAH, літій-полімерна батарея Час роботи: 24 години на 80% гучності Діапазон дії: 10 метрів (без перешкод) Чутливість: 85±5dB або 95±5dB Аксесуари: USB-кабель для зарядки: 16,5+/-3 см Спільний кабель AUX: 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OTL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 160g |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | PK0980 |
| Робочий час | 24 h |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 2 874 ₴










