Навушники накладні Otl Technologies Paw Patrol Kids Wireless Niebieska (PAW981)

- В наявності
- Код: 145992280
3 136 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ми продаємо лише оригінальні товари. Товар новий, оригінально запакований. Бездротові навушники Paw Patrol підходять для дітей віком від 3 років. Ці бездротові навушники для дітей мають вбудований мікрофон, вони також мають два рівні звуку по 85 дБ і більш гучне налаштування, коли вам потрібно посилення (наприклад, під час подорожі літаком чи поїздом). Ці бездротові навушники можна використовувати з усіма вашими улюбленими пристроями (планшетами, смартфонами, портативними іграми, навчальними пристроями, ігровими пристр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OTL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 160g |
| Динаміка | 85 dB |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | PAW Patrol dětská bezdrátová sluchátka |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB |
| Опір | 32 Ohm |
| Частотна характеристика | 20-22000 Hz |
- Ціна: 3 136 ₴

