Навушники вкладиші Otl Technologies Pokémon Poké ball White

- В наявності
- Код: 133625537
2 992 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту:
Основні функції:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 1,5 h |
| Динаміка | 96 dB |
| Довжина кабелю | 1,5m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Poke Ball |
| Робочий час | 24 h |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 2 992 ₴









