Оперативна пам'ять Patriot Signature 16GB 3200MHz (PSP416G32002H1)

- Немає в наявності
- Код: 95782649
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Patriot Ddr4 16Gb Signature Premium 3200Mhz Cl22
❤️ Пам'ять патріота ❤️
___________________________________________________________________________
✔️
Сертифікати: RoHS
EAN: 814914027134
Гарантія: довічна гарантія
Глибина упаковки: 435 мм
Глибина виробу: 60 мм
Код виробника: PSP416G32002H1
Виправлення ECC: Ні
Напруга пам'яті: 1,2 В
Затримка CAS: 22
ОЗП: 16 ГБ
Тактова пам'ять: 3200 МГц
Призначення: ПК/сервер
Тип охолодження: радіатор
Тип пам'яті: 288-контактний DIMM
Ширина упаковки: 290 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Місткість | 16GB |
| Затримувати | CL22 |
| Код виробника | PSP416G32002H1 |
| Кількість модулів | 1 |
| Мoдель | Signature Premium Line 16GB 3200MHz |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

