Оперативна пам'ять Patriot Viper Steel Ddr4 16Gb Kit (2X8Gb) 3000Mhz Cl16-18-18-36 (Pvs416G300C6K)

- Немає в наявності
- Код: 77874763
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модулі пам'яті Viper Steel від Viper Steel 16 ГБ (2 x 8 ГБ) 3000 МГц KitPatriot Memory розроблені з урахуванням справжньої продуктивності. Створений для останніх платформ Intel® і AMD™, Viper Steel забезпечує найкращу продуктивність і стабільність для найвимогливіших комп’ютерних середовищ. У Viper Steel використовується спеціально розроблений високоефективний алюмінієвий теплозахисний екран, який надає будь-якій материнській платі чистого гладкого вигляду сталі. Viper Steel створено для забезпечення надійної продуктивності навіть при використанні найбільш складних програм. Модулі пам’яті Patriot Viper Steel, створені з матеріалів найвищої якості, проходять ручне тестування та перевіряються на сумісність із системою. Viper Steel від Patriot буде пропонуватися на швидкості від 3000 МГц до 4400 МГц із підтримкою XMP 2.0. Випробувана вручну для гарантії якості, Viper Steel має обмежену довічну гарантію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Місткість | 16GB |
| Затримувати | CL16 |
| Код виробника | PVS416G300C6K |
| Кількість модулів | 2 |
| Мoдель | Viper Steel 16GB 3000Mhz |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3000MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

