Комп'ютерні навушники PHILIPS TAG4106BK Black

- В наявності
- Код: 150613000
5 328 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрова гарнітура PHILIPS TAG4106BK 3,5 мм
Виробник: PHILIPS
Опис
Найважливіші переваги продажу
Продукт
Загальні
Вихід аудіосигналу
Мікрофон
Пілот
Підключення
Кабель
Різне
Розмір і вага (навантаження)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Довжина кабелю | 1,8m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | TAG4106BK 00 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 328 ₴

