Накладні навушники Prodipipe 3000 W White

- В наявності
- Код: 27245276
4 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Prodipipe 3000 Вт білий
Функціональність
Основні характеристики Prodipipe 3000 W Навушники Prodipe характеризуються декількома ключовими характеристиками, які втілюють їх функціональність і якість використання: АЧХ: 15 Гц - 22 кГц, чутливість: 95 дБ, опір: 32 Ом, довжина кабелю: 3 м, конструкція: закрита, колір: білий.
Якість звуку
Інноваційні рішення
Дизайн і матеріали
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prodipe |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміка | 95 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 15-22000 Hz |
- Ціна: 4 593 ₴

