Раковина Pyramis Basic, сталевий, 78x43.5 см (100125101)

- В наявності
- Код: 56892442
6 391 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зовнішні розміри: 780 х 435 мм Розміри умивальника: 335 х 365 х 150 мм / 335 х 365 х 150 мм Перелив: в умивальник Нижня шафа: Ширина нижньої шафи від 80 см Поверхня: гладка Умивальник поставляється без крана отвори Монтаж: Після монтажу край раковини спирається на стільницю робочий Easyfix (поролоновий ущільнювач) Аксесуари в комплекті: Запірний клапан Ø 60 мм з переливом у чаші Запірний клапан Ø 60 мм із кільцевою заглушкою З’єднувальна труба Easyfix: для забезпечення герметичності від усіх рідин під час встановлення раковини та запобігання можливому попаданню води пошкодження стільниці, важливо використовувати ущільнювач між раковиною та стільницею. Вбудовані раковини Pyramis з нержавіючої сталі поставляються з поліуретановим ущільнювачем, нанесеним на заводі. Це робить установку вбудованої раковини набагато простішою та зручнішою для користувача. E78 Вбудована мийка Нержавіюча сталь, гладка Без отворів під змішувач Запірний клапан Ø 60 мм з переливом у чаші Чаша: 335 x 365 x 150 мм / 335 x 365 x 150 мм Основні блоки від 80 см Розміри вирізу: 760 x 415 мм Вбудована мийка Pyramis E78 нержавіюча сталь 100125114 Опис: Поверхня: гладка нержавіюча сталь Отвори для змішувачів: 0 Розміри мийки: 780x435 мм Розміри чаші: 335x365x150 мм / 335x365x150 мм Ширина основи: 80 см Клапан: 60 мм тарілковий клапан Перелив: у камері Аксесуари: З’єднувальний трубопровід, сифон Відповідні аксесуари: Білий кошик для посуду 525000701
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Basic |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
- Ціна: 6 391 ₴




