Раковина Steiner Kevin 116 Satyna HD116SAT5848

- В наявності
- Код: 111411969
3 570 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Steiner Kevin 116 Satin HD116SAT5848
Переваги продукту:
Включено
Специфікація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 40 cm см |
| Довгий бік | 58 cm см |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мoдель | Kevin |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 35 cm |
- Ціна: 3 570 ₴



