Раковина Quadron Robin 111 Satyna HD111SAT8060L

- В наявності
- Код: 97210951
3 964 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продюсер - Steiner
модель - robin 111
ЛІВА накладна мийка + сифон
• сучасний і позачасовий дизайн
• звукоізоляція вище середнього
Сталь SteelQ – надзвичайний матеріал
Сталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Сталь SteelQ — це матеріал, поверхня якого не має пор, тому на ній не п
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Коротка сторона | 60 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 3 964 ₴








