Накладні навушники Rampage X-CATTY 7.1 RGB з мікрофоном

- В наявності
- Код: 165008729
3 071 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відчуйте чудовий круговий звук із Rampage RM-K91 X-CATTY. Ці дивовижні 50-міліметрові навушники-динаміки не тільки подарують вам насичений і приємний досвід, але й повідомлять вам, звідки лунають звуки, дозволяючи вам змагатися на найвищому рівні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rampage |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Діаметр перетворювача | 50 mm мм |
| Динаміка | 110 dB |
| Довжина кабелю | 2m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | RMK91 |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 16 Ohm |
- Ціна: 3 071 ₴






