Накладні навушники Rampage K36 DROP 7.1 (DROPR36)

- В наявності
- Код: 165424094
3 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rampage K36 DROP 7.1 (DROPR36)
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Об'ємний звук
Час роботи акумулятора
Комфорт і додаткові функції
Конструкційні матеріали
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rampage |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Діаметр перетворювача | 50 mm мм |
| Динаміка | 110 dB |
| Довжина кабелю | 2,5m |
| Мoдель | DROP R36 |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 32 Ohm |
- Ціна: 3 661 ₴




