Комп'ютерні навушники Razer Kaira X Xbox Pulse Red

- В наявності
- Код: 133472231
6 601 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники з мікрофоном
Razer Kaira X Xbox (червоний)
Позиція № 1262183
Легке спілкування з іншими гравцями
Навушники оснащені мікрофоном, тому ви можете легко розмовляти з іншими гравцями під час багатокористувацьких ігор.
Просте керування гучністю
Навушники мають вбудований пульт дистанційного керування. Завдяки йому ви зможете легко контролювати поточний рівень гучності. Це дозволить вам вільно насолоджуватися грою.
роз'єм 3,5 мм
Навушники оснащені стандартним роз'ємом 3,5 мм. Завдяки цьому ви зможете пі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,3m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 6 601 ₴

