Душовий піддон Rea Savoy 80X100 Black (Reak4087)

- В наявності
- Код: 98254892
8 753 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Представляємо вашій увазі красивий і надзвичайно функціональний душовий піддон. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Душовий піддон виготовлений з надзвичайно міцного акрилу, стійкого до пошкоджень і подряпин. Також у нас є в продажу душові кабіни. Запрошуємо вас переглянути нашу пропозицію.
складається з: одноважільного змішувача для кухні, контейнера для шланга??ComfortZone 240??діапазон обертання 110° / 150°??ламінарного струменя, струменя душа??струменя душу, перемикання струменя за допомогою кнопки??магнітної ручки?? витрата
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Savoy |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 753 ₴




