Душовий піддон Rea Savoy 100X80 (REAK5332)

- В наявності
- Код: 102944451
7 335 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий душовий піддон Savoy 90x90
Опис пропонованого продукту
Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Savoy |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 7 335 ₴





