Розвиваючий килимок Ricokids Mata interaktywna edukacyjna 100x100cm Boho 7318

- В наявності
- Код: 97028231
3 622 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інтерактивний навчальний багатофункціональний килимок Ricokids 110 см. Килимок - це поєднання безпечного простору для гри з неоціненним впливом на моторний розвиток дитини з перших днів. Навіть двомісячна дитина любить дивитися на себе в дзеркало? Він ще не знає, що відображення належить йому, але жваво реагує на те, що бачить. Наступні етапи розвитку вашого малюка можна простежити, спостерігаючи за його грою в дзеркало, тому ми включили їх в іграшки.
Найважливіші особливості дитячого навчального килимка Ricokids:
7 багатофункціональних оригінальних іграшокможливість розкладати килимок у 3 комбінаціяхм'яке, нековзке, добре ізолююче днолегко миється та дуже приємний на дотик матеріалоригінальні кольори стимулюють розвиток дитининабір включає: килимок, 4 стінки, 2 арки, 7 багатофункціональних іграшки, подушки відповідають суворим європейським стандартам EN 71
Розміри:
Висота: 53 см. Ширина: 100 см. Глибина: 110 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ricokids |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,4 kg |
| Вік дитини | 0 m+ |
| Висота наголів'я | 53 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підвісок | 7 |
| Матеріал | Pianka |
| Музична скринька | Немає |
| Подушка в комплекті | Да |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Maty interaktywne |
| Товщина | 1cm |
| Функція манежу | Да |
| Характер | Немає |
- Ціна: 3 622 ₴









