Комп'ютерні навушники Sades Carrier Black (SA-203/BE)

- В наявності
- Код: 139968856
4 711 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Погляньте на навушники Sades Carrier
Сучасні, модні та зручні - так коротко можна охарактеризувати ігрові навушники Sades Carrier. Вони ідеально підійдуть, якщо ви любите довго грати в ігри на комп’ютері, ноутбуці, PS4 і PS5, Xbox або телефоні. Але також завдяки іншим функціям ви можете використовувати його для прослуховування музики з телефону або прослуховування подкастів, перебуваючи в квартирі. Відтепер ви можете легко вести телефонну розмову, не тримаючи телефон у руці. Заряджати навушники також легко – просто підключіть USB-кабель до відповідного роз’єму, і вуаля!
Вибір, колір
Розробники ігрових навушників Sades Carrier створили дві кольорові версії цього пристрою. Ви можете вибрати між класичними, глибокими чорними, збагаченими синіми елементами, і білосніжними сережками з рожевими прикрасами. Обидві кольорові версії мають підсвічування в чашках навушників. Для чорного варіанту це сині вогні, а для білого – рожеві.
Зручність без кабелю
Ви часто граєте на PS або Xbox? Не хочете, щоб звуки битв і ігрова музика заважали іншим домоч
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SADES |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400g |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | SA-203/BE |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 711 ₴




