Монітор Samsung 27" C314 (LS27C314EAUXEN)

- Немає в наявності
- Код: 152285789
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Комп’ютерний монітор Samsung LS27C314EAUXEN 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Black ✔️
Samsung LS27C314EAUXEN. Довжина екрана по діагоналі: 68,6 см (27"), Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів, Тип HD: Full HD, Технологія дисплея: LED, Формат рідного зображення: 16:9, Кут огляду (горизонтальний): 178°, Кут огляду ( по вертикалі): 178°, колір продукту: чорний
✏️ Найважливіші технічні параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Час відповіді | 5ms |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync, Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | LS27C314EAUXEN |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 18W |
| Розмір екрана | 68 cm см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 75Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










