Комп'ютерні навушники Epos/Sennheiser Adapt 165 Usb Ii Jack 3,5mm 1000916

- В наявності
- Код: 107308387
3 938 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двоканальна гарнітура Sennheiser EPOS ADAPT 165 USB II Sennheiser EPOS ADAPT 165 USB II Елегантний зовнішній вигляд - він також добре виглядає в офісі та в дорозі на роботу завдяки елегантному, сучасному дизайну та гнучкому кронштейну для мікрофона, який непомітно вписується в оголов'я ) Sennheiser Voice Clarity – стерео, природний звук Sennheiser, ідеальний для музики та розмов – забезпечує чіткість і чіткість мовлення – оптимальне розташування мікрофона Технологія Sennheiser ActiveGard® - захищає від акустичного удару Функція Noise at Work - усунення небезпечних рівнів шуму відповідно до директиви ЄС 2003/10/EC Захисний мішок - зберігання та транспортування Оптимізовано для уніфікованих комунікацій - сумісний і сертифікований провідними виробниками програмного забезпечення для VoIP
Серія Sennheiser серії ADAPT 100 Навушники Sennheiser EPOS із серії Adapt 100 справляють чудове враження. Від сучасного елегантного стилю до чудового звуку для телефонних дзвінків і мультимедіа. Розроблено з урахуванням балансу між роботою та особистим життям. Серія SC 100 робить роботу ефективнішою, а прослуховування музики приємнішим - все в одній гар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 140g |
| Додаткові можливості | Etui ochronne |
| Мoдель | Epos ADAPT 165 USB II |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 938 ₴

