Накладні навушники Shure Srh440A-Efs (SRH440AEFS)

- В наявності
- Код: 139310761
7 008 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Професійні студійні навушники SRH440A мають детальну частотну характеристику з точним звуком для подкастингу, домашньої студії та редагування/мікшування. Послідовне та збалансоване звучання, вони забезпечують дуже точне відтворення записів, що робить їх ідеальними для професійного виробництва під час подкасту або сеансу запису. Підвищена ізоляція навколишнього середовища, прямий кабель і високоякісні матеріали також роблять їх ідеальними для відео. Динамічні 40-міліметрові неодимові динаміки забезпечують найвищий комфорт у широкому діапазоні звуку природна та добре збалансована частотна характеристика з низьким рівнем спотворень. Витончена міцна конструкція чудово виглядає на знімках і забезпечує тривалий термін служби. Закрита накладна конструкція зручно підходить для носіння. вуха та зменшує фоновий шум. Оснащений знімним прямим кабелем, 6,3-міліметровим різьбовим позолоченим адаптером і дворічною гарантією ТАКОЖ В КОМПЛЕКТІ:1 HPAQA1 різьбовий ¼” позолочений адаптер1 SRH-CABLE Знімний прямий кабель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shure |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 268g |
| Довжина кабелю | 3m |
| Імпеданс | 44 Ohm |
| Мoдель | SRH440A |
| Роз'єм | Jack 6,3mm |
| Доля | Studyjne |
| Частотна характеристика | 10-22000 Hz |
- Ціна: 7 008 ₴




