Навушники-вкладиші Shure SE215-RD, професійні внутрішні навушники з ізоляцією, червоні

- В наявності
- Код: 175310147
8 884 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shure SE215-RD - Професійні внутрішньовушні ізолювальні навушники - червоніФУНКЦІЇВ УПАКОВЦІСПЕЦИФІКАЦІЯ| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shure |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміка | 107 dB |
| Довжина кабелю | 1,1m |
| Імпеданс | 20 Ohm |
| Мoдель | SE215-RD |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
- Ціна: 8 884 ₴




