Меблеве підсвічування WiZ, смарт стрічка LED 5+5м (929004140001)

- В наявності
- Код: 175281682
3 465 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна стрічка RGBIC 5+5M SMART WiFi WiZ
Основні характеристики продукту
Доступні функції програми:
Сфера застосування:
РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМІВ СВІТЛОСТІ
Збережіть улюблені налаштування освітлення та використовуйте їх пізніше в будь-який час.
КЕРУВАННЯ З БУДЬ-ЗЕДЬ
Керуйте своїм світлом незалежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь.
РОЗКЛАДИ
Програмуйте освітлення відповідно до повсякденної діяльності.
КРУГОВИЙ РИТМ
Використовуйте автоматичне налаштування освітлення відповідно до часу доби.
Створіть правильний настрій за допомогою регулюваного від холодного до теплого білого світла
Вибирайте з багатьох відтінків білого світла, від бадьорого й землистого до теплого й затишного, або просто виберіть один із попередньо встановлених режимів, як-от Focus або Relax, щоб створити бажаний настрій у кімнаті.
Мільйони кольо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 21W |
| Клас герметичності | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 5+5m |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Розподіл | WiZ |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
- Ціна: 3 465 ₴










