Розумне освітлення PHILIPS HUE White and color ambiance Інтелектуальний точковий світильник MR16 (929003575301)

- В наявності
- Код: 169725359
4 895 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інтелектуальний точковий світильник MR16 - білий і кольоровий від теплого до холодного
Виведіть свої звичайні прожектори на новий рівень за допомогою лампочок Philips Hue MR16. Ця лампочка MR16 на 12 В із двоконтактним дизайном підходить для більшості існуючих світильників і забезпечує розумне, барвисте освітлення в кожному куточку вашого дому.
Порівняти діапазони кольорів Philips Hue
У конференц-залах використовуйте затемнене біле світло з температурою від теплої до холодної. Потрібно щось більше? Ви отримаєте унікальне рішення завдяки мільйонам кольорів із широкого вибору освітлення.
М'який білий
Діапазон білого світла пропонує м’яке тепле біле освітлення зі швидким бездротовим затемненням.
Від теплого до холодного білого
Діапазон білого світла пропонує 50 000 відтінків теплого білого та холодного денного світла, а також можливість швидкого затемнення.
16 мільйонів кольорів світла*
Hue White and Colour Ambiance пропонує тепле біле та яскраве біле світло та мільйони кольорів – і швидке затемнення!
Найвищий рівень контролю з рівня програми
Керуйте лампочкою за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми Philips Hue.
Підтримка розумних аксесуарів
Лампи Philips Hue бездоганно працюють із розумними аксесуарами, такими як перемикач Hue Dimmer або кнопка Hue Smart.
Керування голосом без використання рук
Керуйте ними за допомогою голосових команд після створення пари з розумними домашніми помічниками, такими як Amazon Alexa, Apple Home або Google Assistant.
Підходить для кожного дому
Усі наші розумні світлодіодні лампи мають стандартні розміри та типи, тож вони підходять майже до будь-якого освітлювального приладу.
Працює прямо з коробки
Просто вкрутіть лампочку, і все готово. Після розміщення в світильнику наші розумні світлодіодні лампи можуть затемнювати, освітлювати та змінювати настрій без додаткового налаштування.
Запитання та відповіді:
Розумні лампочки Philips Hue доступні в трьох різних діапазонах кольорів: «Hue White», «Hue White Ambiance» і «Hue White and Colour Ambiance». Лампочки Hue White випромінюють тепле біле світло з можливістю затемнення. Лампочки Hue White Ambiance сяють 50 000 відтінками білого світла з можливістю затемнення з колірною температурою від теплої до холодної. Лампочки Hue White і Colour Ambiance виробляють 16 мільйонів білого світла з можливістю затемнення з колірними температура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,3 W |
| Довговічність | 25000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 9290035753 |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 12V AC |
| Нитка | MR16 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Тип | LED |
| Форма | Reflektor |
| Колірна температура | 2000K |
| Яскравість (лм) | 400 |
- Ціна: 4 895 ₴






