Розумне освітлення PHILIPS HUE White ambiance Філамент 1 шт. ST72 E27 (929002477901)

- В наявності
- Код: 115930394
5 091 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розумний будинок
починається зі світла
_x000D_ Philips Hue WhiteFilament лампа ST72 E27
Поєднання ретро та сучасного стилю М'яке біле світло Регулюється затемнення Просте керування через Bluetooth
Просте керування за допомогою Bluetooth
Мобільна програма Philips Hue дозволяє створювати будь-яке розташування та керувати до 10 світильниками Hue (програма_x000D_ доступно на iOS і Android)..
Сучасність із відтінком ретро
Сучасні світлодіодні технології в поєднанні з ретро-стилем завдяки прозорому корпусу та спіральному дизайну_x000D_ нитка.
Заспокійливе біле світло
Атмосферне тепле та біле світло з регулюванням яскравості.
Багато можливостей_x000D_ керування освітленням
Керуйте аксесуарами, мобільним додатком або голосовим керуванням (сумісно з Apple HomeKit*, Google_x000D_ помічник, Amazon Alexa). *потрібен Hue Bridge
Найважливіші параметри
1x Philips Hue White BulbFilament ST72 E27
Виберіть найкращий для вас варіант
Philips Hue bridge - розблокуйте всі функції_x000D_ інтелектуальне освітлення
Поєднайте світло з фільмами, іграми та музикою та відкрийте для себе нову якість розваг. Керуйте освітленням_x000D_ навіть коли ти далеко від дому. Використовуйте автоматичні розклади та насолоджуйтеся всіма можливостями_x000D_ інтелектуальне освітлення.
Hue Bridge продається окремо.
Перетворіть свій дім на розумний за допомогою Philips Hue
Розумний дім починається з розумного освітлення. Завдяки кільком кнопкам_x000D_ Ви створите у себе вдома умови для навчання, атмосферу кінотеатру чи вечірки. Співпраця з Philips Hue_x000D_ такі партнери, як Google Assistant, Samsung SmartThings або Amazon Alexa, дозволять вам легко керувати ним_x000D_ різні пристрої у вашій квартирі. Більш того, завдяки сумісності мосту Philips Hue з протоколом Matter_x000D_ Ви гарантовано працюєте з освітленням Philips Hue з іншими розумними пристроями_x000D_ додому сьогодні та в майбутньому.
Відкрийте для себе Philips HUE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довговічність | 15000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | Filament Edison |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Форма | Tabularny |
| Колірна температура | 4500K, 2200K |
| Яскравість (лм) | 550 |
- Ціна: 5 091 ₴






