Розумне освітлення PHILIPS HUE White and color Ambiance GU10 4.2W (929003666501)

- В наявності
- Код: 170262534
4 895 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інтелектуальний точковий світильник GU10 - білий і кольоровий від теплого до холодного
Лампи GU10, які ідеально підходять для прожекторів, забезпечують найкраще інтелектуальне освітлення. Завдяки можливості вибору білого або кольорового світла, а також дуже сильному затемненню, ці лампочки можуть допомогти створити цікаву атмосферу, полегшити рутинні справи тощо.
Порівняти діапазони кольорів Philips Hue
У конференц-залах використовуйте затемнене біле світло з температурою від теплої до холодної. Потрібно щось більше? Ви отримаєте унікальне рішення завдяки мільйонам кольорів із широкого вибору освітлення.
М'який білий
Діапазон білого світла пропонує м’яке тепле біле освітлення зі швидким бездротовим затемненням.
Розфарбуйте свій будинок світлом
Створіть ідеальний дизайн інтер’єру: насичене барвисте світло з миттєвим затемненням перетворить ваш дім за лічені секунди. Створіть унікальну атмосферу в кімнатах, використовуючи кольори та інтенсивність світла.
16 мільйонів кольорів світла*
Діапазон Hue White і Color Ambiance пропонує тепле біле та яскраве біле світло та мільйони кольорів – і швидке затемнення!
Керування голосом без використання рук
Керуйте ними за допомогою голосових команд після створення пари з розумними домашніми помічниками, такими як Amazon Alexa, Apple Home або Google Assistant.
Найвищий рівень контролю з програми
Керуйте лампочкою за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми Philips Hue.
Підходить для кожного дому
Усі наші розумні світлодіодні лампи мають стандартні розміри та типи, тож вони підходять майже до будь-якого освітлювального приладу.
Підтримка розумних аксесуарів
Лампи Philips Hue бездоганно працюють із розумними аксесуарами, такими як перемикач Hue Dimmer або кнопка Hue Smart.
Працює прямо з коробки
Просто вкрутіть лампочку, і готово. Після встановлення наші розумні світлодіодні лампи можна затемнити, зробити яскравішими та змінити настрій без додаткового налаштування.
Запитання та відповіді:
Розумні лампочки Philips Hue доступні в трьох різних діапазонах кольорів: «Hue White», «Hue White Ambiance» і «Hue White and Colour Ambiance». Лампочки Hue White випромінюють тепле біле світло з можливістю затемнення. Лампочки Hue White Ambiance сяють 50 000 відтінками білого світла з можливістю затемнення з колірною температурою від теплої до холодної. Лампочки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5,7 W |
| Додаткова інформація | Zmiana koloru |
| Клас енергоспоживання | E |
| Мoдель | White and color Ambiance GU10 |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | GU10 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Форма | Reflektor |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 400 |
- Ціна: 4 895 ₴



