Розумне освітлення Philips Smart LED Лампочка E14 C37 4,9 W (40 W), холодне - тепле біле світло, 3 шт. (929002448736)

- В наявності
- Код: 167758956
3 530 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Philips Smart LED Bulb E14 C37 4,9 Вт (40 Вт), холодний - теплий білий, 3 шт
Розумна світлодіодна лампа Philips допоможе вам зменшити споживання електроенергії. Управляти цією моделлю можна за допомогою голосових команд або програми WiZ. Таким ч
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 4,9 W |
| Довговічність | 15000h |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E14 |
| Розподіл | Philips Smart LED |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 470 |
- Ціна: 3 530 ₴





