Розумне освітлення PHILIPS HUE White Filament 1 шт. C37 E14

- В наявності
- Код: 115930390
3 530 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Легке керування завдяки BluetoothМобільна програма Philips Hue дозволяє створювати будь-які композиції та керувати до 10 лампочками Hue (програма доступна для iOS та Android).
Сучасність з ноткою
ретро
Сучасні світлодіодні технології в поєднанні з ретро-стилем завдяки прозорому корпусу та спіральній нитці.
Заспокійливе біле світло. Похмуре тепле біле світло з можливістю затемнення
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 4,5 W |
| Довговічність | 15000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V |
| Нитка | E14 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Тип | LED |
| Колірна температура | 2100K |
| Яскравість (лм) | 300 |
- Ціна: 3 530 ₴





