Навушники вкладиші Stagg SPM-235 TR

- В наявності
- Код: 106022592
3 714 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Stagg SPM-235 TR
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Об'ємний звук
Час роботи акумулятора та версія Bluetooth
Сумісність
Імпеданс
Додаткові функції
Мета
Додаткові аксесуари
?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stagg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Аксесуари |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20g |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 30 Ohm |
| Мoдель | SPM-235 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 714 ₴

