Раковина Steiner Johnny 116 Beige Hc6044Bez

- В наявності
- Код: 90601903
7 454 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Уявіть кухню... Вашу кухню...
Приходьте до нас, і ми зробимо все можливе, щоб ваша уява стала реальністю!
QuadronPolska – це компанія, заснована та керована ентузіастами – людьми з великим досвідом ринку в галузі продуктів для вологої зони на домашніх кухнях. Ми пишаємося нашими професійними досягненнями на сьогоднішній день, і ми вдосконалюємо та розвиваємо всі найкращі враження, як щодо продуктів, у нашій щоденній роботі для бренду Quadron.
Сімейство Johnny – це сучасний дизайн і переваги використаного матеріалу GraniteQ. Завдяки цьому мийки характеризуються високою твердістю, довговічністю та гігієнічністю. Великі та місткі камери - це відмінна риса, яка забезпечує комфорт використання.
Мити великі каструлі чи підноси легко, оскі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 18,5 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Johnny |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 7 454 ₴



