Раковина Steiner Jim 216 Steinsteel Satyna Hd216Sat5745

- В наявності
- Код: 93627758
3 570 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сталева врізна мийка JIM 216, 1 чаша, з круглим напівзливом, сифон 3,5", гладке покриття (сатин)
Опис продукту:
Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.
Властивості Steinsteel такі:
▪ ідеально гладка, срібляста поверхня
▪ гігієнічність
▪ легко підтримувати в чистоті
▪ стійкість до високих температур
▪ екологічно чистий
▪ раковина з ручним сифоном 3 ½”
Ми запрошуємо вас придбати наші продукти на аукціонах Allegro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Довгий бік | 57 cm см |
| Коротка сторона | 45 cm см |
| Мoдель | Jim 216 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Форма | Owalny |
- Ціна: 3 570 ₴

